ההרכב המוסיקלי "לוס לאדינוס" השתתף במהדורה השלישית של הקונצרט למען שלום

ההרכב המוסיקלי "לוס לאדינוס" זו קבוצה מוזיקלית שהוקמה על ידי לידור רם מסיקה, ונולד עם המטרה לתת הכרה ולהחיות מחדש את המוזיקה הספרדית (מוזיקת ​​לאדינו).

העיבודים המוזיקליים נכתבים על ידי לידור רם מסיקה ואיתי קינן.

חברי לוס לאדינוס:

לידור רם מסיקה, בן 19.

בריטון, מלחין ומעבד. בוגר הקונסרבטוריון הקולי בנתניה עם יחד עם ויטה גורביץ ומקהלת ניצן. לומד פסנתר עם מרינה מוסנקיס. לידור זכה במלגת הצטיינות נוספת מטעם קרן התרבות אמריקה-ישראל. הוא השתתף במשך שנתיים בתכנית להבטחות מוזיקליות במרכז המוסיקה בירושלים במשכנות שאננים.

מאיה זוטא, בת 19.

מאיה היא סטודנטית של דורט פלורנטין ולאחר שסיימה את לימודי המוסיקה בתיכון "בליך" בהצטיינות, התקבלה לתוכנית "מוזיקאי מצטיין" בצה"ל. מאיה זכתה במלגה מטעם קרן התרבות הישראלית לתרבות אמריקה הישראלית. היא זכתה בפרס הראשון בתחרות הארצית בקטגוריית כלי נשיפה והופיעה כסולנית במספר מופעים.

רחל מור יוסף, בת 18.

צ'לנית ומלחינה, סיימה את לימודיה בקונסרבטוריון נתניה, בכיתתו של איגור גולץ. בוגרת בית הספר התיכון לאומנויות תלמה ילין.

איתי קינן, בן 19.

גיטריסט קלאסי, מלחין ומעבד. עוצב על ידי איגור קפלון וסיים את לימודיו בקונסרבטוריון גבעתיים ובית הספר לאומנויות תלמה ילין. זכה בתחרויות שונות בארץ ובחו"ל. יצירותיו בוצעו על ידי התזמורת הסימפונית של תלמה ילין והרכבים אחרים. כיום הוא חייל ביחידת מודיעין בצה"ל.

יאיר בן שלום, בן 18.

מתופף ונגן כלי הקשה, סיים את לימודיו בבית הספר התיכון לאומנויות תלמה ילין והוא סטודנט במכון הג'אז של רימון.

יאיר למד אצל שי זלמן, רוני איוורין, ניר נקב ורוני הולן. הוא חבר בהרכבי ג'אז, לטינית, רוק ואלקטרוניקה, בהם הוא מופיע בישראל וברחבי העולם.

Posted in Concierto Por la Paz, Israel, Noticias.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *