הלשכה מארגנת מפגש עם נציגי הרשות המחוקקת

משרד התמיכה והקידום של קוסטה ריקה OSPCR, יחד עם לשכת המסחר ושיתוף הרב-צדדי ישראל – אמריקה לטינית, לרגל חגיגת הביקור הרשמי הראשון של ממשלת אנדורה ברפובליקה של קוסטה ריקה, אירגנו ב-5 במרץ האחרון מפגש בין כבוד מר ג’ורדי גלארדו, שר הכלכלה של נסיכות אנדורה ונציגי מפלגת השחרור הלאומית ומפלגת החידוש של הרשות המחוקקת של קוסטה ריקה.

במסגרת פגישה זו נעשה השוואה בין הדמיון הקיים בין המערכות הדמוקרטיות של קוסטה ריקה ואלו של נסיכות אנדורה, ונערך ניתוח כיצד ניתן לחזק את היחסים בין שתי המדינות בתחום הפרלמנטרי.

מטעם מפלגת השחרור הלאומי, נוכחה חברת הכנסת הגב’ אנה קארין ניניו, ובשם מפלגת החידוש של קוסטה ריקה נכחו הנציגים הנכבדים: קרלוס לואיס אבנדניו קאלבו, אדוארדו ניוטון קרואיק שנק סמית’, פלוריה מריה סגרדה סגוט, ג’ובאני אלברטו גומז אובנדו, מלווין אנג’ל נוניז פינה, מיליידי אלווראדו אריאס ושיומארה פריסילה רודריגס הרננדס.

ביקורו של השר של אנדורה לקוסטה ריקה התקיים בזכות חגיגת המהדורה השלישית של הקונצרט למען שלום, פעילות שמשרד זה מארגן שנה אחר שנה בירושלים במטרה להנציח את ביטול צבא קוסטה ריקה ובמקביל, להפוך את קוסטה ריקה למוכרת וידועה באמצעות התרבות שלנו.

Posted in Andorra, Noticias, Oficina de Soporte y Promoción de Costa Rica.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *