נשיא לשכת המסחר נפגש עם סגן מנהל פרוקומר (Procomer)

משרד התמיכה והקידום של קוסטה ריקה OSPCR, יחד עם לשכת המסחר ושיתוף הפעולה הרב-צדדי ישראל – אמריקה לטינית, לרגל חגיגת הביקור הרשמי הראשון של ממשלת אנדורה ברפובליקה של קוסטה ריקה, אירגנו ב-5 במרץ האחרון מפגש בין כבוד מר ג’ורדי גלארדו, שר הכלכלה של נסיכות אנדורה ומר אריק אולטה, סגן מנהל מחלקת היצוא של Procomer.

במסגרת פגישה זו נערך סיכום של מסקנות האג’נדה שבוצעה במהלך ביקורו של מר גלארדו ושל הפרויקטים שנמצאים בפיתוח בין נסיכות אנדורה לרפובליקה של קוסטה ריקה באמצעות ה- OSPCR ושל לשכת המסחר ושיתוף הפעולה הרב-צדדי ישראל – אמריקה לטינית. כמו כן, שיתף מר דוד אברהם את סגן מנהל פרוקומר על העבודה שמבצע OSPCR ב-11 השנים האחרונות לקידום ההגנה על אנשי העסקים של קוסטה ריקה וכמו כן, גם על ייצוא של קוסטה ריקה לחו”ל. הם דנו גם בפרויקטים עתידיים שה- OSPCR מפתחת כדי להמשיך ולקדם את קוסטה ריקה ולהעניק סיוע לאנשי עסקים של קוסטה ריקה המעוניינים להגיע לשווקים זרים.

ביקורו של השר של אנדורה לקוסטה ריקה התקיים בזכות חגיגת המהדורה השלישית של הקונצרט למען שלום, פעילות שמשרד זה מארגן שנה אחר שנה בירושלים במטרה להנציח את ביטול צבא קוסטה ריקה ובמקביל, להפוך את קוסטה ריקה למוכרת וידועה באמצעות התרבות שלנו.

Posted in Andorra, Noticias, Oficina de Soporte y Promoción de Costa Rica.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *