הודעה לעיתונות – הצעה לפרוטוקול לקוביד 19

הודעה לעיתונות – אנא לשתף

בהיותנו מודעים למצב החמור שמולו מתמודדת  מדינתנו והעולם כולו בשל המגיפה הנגרמת על ידי SARS-CoV-2, משרד התמיכה והקידום של קוסטה ריקה OSPCR יחד עם לשכת המסחר ושיתוף הפעולה הרב-צדדי ישראל – אמריקה לטינית, עובדים מאז ה-6 במרץ על פיתוח הצעה פורמלית, מאושרת ואובייקטיבית, במטרה להציע ברמה הלאומית כמה קווים מנחים המאפשרים להפחית ככל האפשר את ההשפעה הכלכלית שיש למשבר קוביד 19על מדינתנו.

ה- OSPCR ולשכת המסחר ושיתוף הפעולה הרב-צדדי של ישראל – אמריקה לטינית מבקשים להביע את הערכתנו הגבוהה ביותר לעבודה הגדולה שמוסדות ממשלתיים חשובים כמו הרשות המבצעת והרשות המחוקקת עושים וממשיכים לעשות, אך מעל הכל, לעובדי מערכת הבריאות, צוותי כיבוי ושוטרים שמדי יום מסכנים את חייהם ואפילו את בריאות יקיריהם לטובת הגנת הרווחה הלאומית.

אנו סבורים כי הסיכון שיש למדינתנו להיכנס למיתון כלכלי חזק, בו הוא עלול להוביל לעלייה בשיעור העוני של עד 32%, ואבטלה שתעבור מ-12 ל -30%, אינו מאפשר לנו לעמוד לצד וגם לא מסמיך אותנו להעביר את כל האחריות לממשלה, ולכן אנו קוראים לאוכלוסייה ולאנשי עסקים לתמוך ולציית כולנו ביחד לרשויות ולהפוך לשחקנים פעילים בפתרון משבר זה.

לכן אנו מבקשים לעיין, במצורף לפרסום זה, בהודעה לעיתונות המלאה ובפרוטוקול שארגון זה מציע ליישם או לפתח בשיתוף עם העם של קוסטה ריקה.

בתקווה שהיוזמה הזו לטעמכם, ובאמונה שהמגזרים הפרטיים יתאחדו כדי שנהיה חלק חשוב ופעיל בפתרון.

בכבוד רב,

דוד או. אברהם

מזכ”ל משרד התמיכה והקידום של קוסטה ריקה

קישור להודעה לעיתונות ולפרוטוקול הלאומי לפעולה מחודשת חברתית וכלכלית במהלך מגיפת Covid-19:

 https://ospcr.org/wp-content/uploads/2020/04/PROTOCOLO-NACIONAL-PARA-LA-REACTIVACIO % CC% 81N-SOCIAL-and-ECONO% CC% 81MICA-THE-PANDEMIC-OF-COVID-19.pd

Posted in Noticias, Oficina de Soporte y Promoción de Costa Rica.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *