לשכת המסחר ושיתוף הפעולה הרב-צדדי ישראל – איברו-אמריקה ארגנה את הפורום: הזדמנויות בשווקים בינלאומיים לחברות קוסטה-ריקניות

לשכת המסחר הישראלית האיברו-אמריקאית קיימה היום את הפורום: הזדמנויות בשווקים בינלאומיים לחברות קוסטה-ריקניות.

מטרת האירוע הייתה פירסום ההזדמנויות הקיימות בשוק הבינלאומי עבור חברות קוסטה-ריקניות

אירוע זה החל בהצגת התוכנית: "יצוא חכם" ו"קוסטה ריקה מייצאת" של

לשכת המסחר ישראל איברו אמריקה ולשכת התמיכה והקידום  OSPCR של בקוסטה ריקה; מצגת זו נערכה על ידי הדירקטורים ויויאן קרסקרו, המנהלת האזורית של הלשכה במיאמי, ולאונור מצ'אדו, מנהלת אזורית של ה- OSPCR ברפובליקה הדומיניקנית.

לאחר מכן נערך הדיון הראשון של היום בנושא: הפרספקטיבה לסחר לשנת 2021 באמריקה הלטינית. באותו דיון השתתפו; מר פדרו מוניוז, חבר פרלמנט קוסטה ריקה מטעם המפלגת לאחדות חברתית נוצרית, מר ג'ורדי שוקלה, חבר הפרלמנט לשעבר של ספרד וסגן נשיא הלשכה, ומר דייוויד אברהם, נשיא לשכת המסחר של ישראל איברו-אמריקה.

לאחר מכן, מר חוסה לואיס ארס, מנהל F.C.S Cápital Costa Rica, הציג  ניתוח של כלכלת קוסטה ריקה לקראת שנת 2021.

בדיון השני נדון הנושא: "חידוש הפעילות הכלכלית של היצואנים מקוסטה ריקה; מה יש לעשות והחלופות של השווקים הזמינים". בדיון זה השתתפו: פדרו ביירות, מנהל  PROCOMER, הגברת לאורה בונילה, נשיאת לשכת  CADEXCO, מר אבל צ'אבס טריגרוס, נשיא לשכת יצואני האננס בקוסטה ריקה, ומר דייוויד או. אברהם, נשיא לשכת המסחר והשיתוף הרב-צדדי ישראל איברו-אמריקה.

בהמשך, המהנדס אוקטביו מרטינז, מנהל המחלקה המסחרית של לשכת המסחר ישראל איברו-אמריקה, הרצה  על החסמים הטכניים העומדים בפני ענף  הבשר של קוסטה ריקה בניסיונם לחדור לשווקי האיחוד האירופי והדרכים להתגבר על אותם סמים.

לסיום נשא הרב ראובן נחמנוביץ, מנהל מחלקת השוק הכשר בלשכה, הרצאה חשובה מאוד על ההזדמנויות של שוק האוכל הכשר בסחר הבינלאומי.

להלן, יכולים המתעניינים למצוא הקלטה של ​​הרצאה  זו מחולקת לפרקים, כדי להקל את הצפייה בה.

Posted in Noticias.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *