"הסכמי אברהם" והאפשרויות הגלומות ביחס לסחר רב-צדדי עם אמריקה הלטינית.

ביום חמישי האחרון, 28 בינואר, נשא המנהל האזורי מתי צוויג הרצאה מרתקת בזום בנושא "הסכמי אברהם" והאפשרויות הגלומות ביחס לסחר רב-צדדי עם אמריקה הלטינית. ההרצאה המצוינת התמקדה בהשפעה בין הסינרגיות של מדינת ישראל לאיחוד האמירויות הערביות, ההתפתחות בנושאים השונים המרכיבים אותה כמו: מימון והשקעות, תעופה אזרחית, חדשנות, בריאות, תיירות, תרבות וספורט , אנרגיה, סביבה, טלקומוניקציה, חקלאות וביטחון והרמה המדהימה של אפשרויות חדשות הפתוחות לשיתוף פעולה בין שתי המדינות.

עם כמה הודעות אחרות שהושמעו, ועם מספר הסכמים דו-צדדיים נוספים שכבר מתקיימים, ואחרים הצפויים להיחתם בחודשים הקרובים, הסביר המנכ"ל האזורי מתי צוויג כי השוק הבינלאומי ממתין בקוצר רוח למידע נוסף על האסטרטגיה המשולבת של המדינות לפיתוח מערכות היחסים שלהם הן פוליטית והן במגוון המגזרים העסקיים. לכך מתווספת התקווה ששינויים חיוביים מובהקים אלה יתפשטו בקרוב באזור המזרח התיכון ומחוצה לו, ביחסיו עם אמריקה הלטינית ובאפשרויות השימוש בתשתיות של שתי המדינות באפשרויות של שילוש עסקי ברכישת סחורות, השקעות ומיזמים משותפים עם מדינות אחרות.
באופן ספציפי, האפשרות לעבוד בטריאנגולציה בין אמריקה לטינית, ישראל ואיחוד האמירויות הערביות, בטכנולוגיה, בנדל"ן, במאמצים משותפים כנגד מדבריות ובכל נושא שבקיצור פירושו פירות השלום, משהו המיוחל כל כך הרבה שנים …

האירוע שודר ברשתות החברתיות והוא כבר נצפה על ידי אלפי אנשים בזכות יוזמת לשכת המסחר הרב-צדדית ישראל-איברואמריקה

Posted in Noticias.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *